fot. domowe sposoby na ból głowy u dziecka

Włosy potrafią całkowicie zmienić nasz wygląd. Peruki to szybki sposób na efektowną zmianę wizerunku. Metamorfoza jest natychmiastowa, a nie wymaga od nas dużego wysiłku ani niszczenia swoich własnych włosów. Jakie peruki są teraz w modzie?

Krótka czy długa?

Peruki pozwalają na dowolne eksperymenty z naszą fryzurą. Wiele kobiet bardzo dba o swoje włosy i skrupulatnie je zapuszcza. Peruka to szansa na wypróbowanie fryzury, na którą raczej nie zdecydowałybyśmy się na stałe. Bardzo modne są peruki damskie typu pixie cut. Nosiły je takie sławy jak Twiggy, Audrey Hepburn czy Jennifer Lawrence. To krótkie włosy z dłuższą grzywką, którą możemy dowolnie stylizować. Taką fryzurę spotkamy najczęściej w postaci peruk mieszanych. Jeśli na co dzień nosimy krótkie włosy lub marzy się nam fryzura niczym księżniczka z bajki Disney’a, wybierzmy długie włosy. Taka peruka daje nam dużo możliwości stylizowania. Fryzura będzie wyglądać całkowicie inaczej, kiedy wyprostujemy włosy, a inaczej, kiedy je pofalujemy. Warto poeksperymentować z różnymi upięciami, które nadadzą naszej peruce całkowicie innego charakteru.

Co z kolorem?

Trendy fryzjerskie ewoluują bardzo szybko, jednak branża perukarska wcale nie zwalnia tempa. Do popularnych wśród pań kolorów należą miodowy blond, popielaty brąz czy lisi rudy. Pamiętajmy, żeby kolor peruki dobrać do naszego typu urody. Peruka powinna eksponować nasze zalety, a ukrywać niedociągnięcia. Bardzo modne są peruki z ciemnym odrostem. Taka fryzura nada nam lekkości i niewymuszonej dziewczęcości. Ciemny odrost podkreśla tęczówkę oka, a jaśniejsza część rozświetla naszą twarz. W modzie nadal jest ombre oraz baleyage. To klasyczne, ale bardzo stylowe rozwiązania, które będą pasować do każdej okazji. Wybierz taki kolor, żeby czuć się w peruce pewnie i komfortowo. Wybór peruk jest bardzo szeroki i nawet najbardziej wymagająca klienta znajdzie coś dla siebie. W zależności od indywidualnych preferencji możesz postawić na peruki naturalne lub te z włosów syntetycznych.

Postaw na producenta z doświadczeniem

Decydując się na zakup dobrze znaleźć sklep, o którym można przeczytać opinie od klientów. Rynek perukarski rozwija się dynamicznie, ale wraz z tym rośnie ryzyko zetknięcia się z nieuczciwym sprzedawcom. Peruki syntetyczne i modele z włosów naturalnych o najlepszej jakości i stylowych designach znajdziesz na Hairly. Sklep z perukami oferuje produkty, nad których wykonaniem czuwają doświadczeni specjaliści, którzy łączą niepowtarzalny wygląd i wysoką trwałością. Znajdziesz tam takie peruki, jak na przykład Peruka naturalna Front Lace Mikroskóra popielaty blond balejaż 66cm, które na pewno przyciągną spojrzenie nie jednego przechodnia!